Parisli Türkler yeni kuyumcularına kavuşuyor

Reklam

Fransa’da başkent Paris’te uzun süredir hesaplı fiyatı ve kaliteli müşteri hizmeti ile beğeni toplayan Kenza Gold Kuyumculuk büyüyor.

Kenza Gold, yeni şubesini Paris’te Türk nüfusunun da yoğun olarak yaşadığı Livry – Gargan’da açıyor. Konu ile ilgili konuşan yeni açılacak kuyumcunun Cihan Tahtacı ile birlikte patronlarından Ayhan Tahtacı, Livry- Gargan Belediyesi’nin de yeni mağaza açılmasından çok memnun olduğunu söyledi. Şık bir mağazanın kendi şehirlerinde olmasından mutluluk duyduklarını söyledi.

https://www.facebook.com/kenzagold.livry/videos/103763768168464

-Reklam-

Tahtacı, “Yaklaşık 5 senedir o caddede güzel bir dükkan arıyorduk. Fakat bulduğumuz yerler genelde daha küçük elverişsiz yerlerdi. Şimdi açacağımız yer kuyumcu dükkanına elverişli. Açacağımız yeni yerde Türk toplumuna hitap edeceğiz. Fransızlara, Araplar için de onların beğenebileceği güzel modeller sergileyeceğiz.” dedi.

Cazip fiyatlarla müşteri hizmetine büyük önem vereceğiz

Yeni yerde Paris 10. Bölgede bulunan Kenza Gold gibi cazip fiyatlarla müşteri hizmetine büyük önem vereceklerini söyledi. Çalışanlarını özenle seçtiklerini aktardı. Tahtacı, “93 bölgesinde başka Türk kuyumcular da var. Onlarla tam bir dayanışma halinde olacağız. Beraber çok güzel hizmetler sunacağımızı düşünüyorum.” diye konuştu.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz