Türkiye’den aldığınız ürün 10 günde Avrupa’da kapınıza geliyor!

Reklam

İnegöl merkezli Murat Transporter taşımacılık şirketi, Türkiye’den Fransa başta olmak üzere Avrupa’nın her noktasına adrese teslim taşımacılık gerçekleştiriyor. Türkiye’den aldığınız ürün 10 günden Avrupa’da kapınıza geliyor.

Bir dönem Fransa’da mutfak sektöründe çalıştıktan sonra kesin dönüş yaptığı Türkiye’de nakliye ve taşımacılık işine başlayan Turgut Kani, kurduğu Murat Transport ile Türkiye’yi Avrupa’ya taşıyor.

Artı33’e bilgi veren Kani, “Türkiye’den müşterilerimiz rahatlıkla alışverişlerini yapsınlar. Ürünleri müşterilerimizin kapısına kadar götürüyoruz.”  dedi.

Avrupa’nın birçok ülkesine adreseme teslim ürün götürdüklerini belirten Turgut Kani, 1 takım koltuğu bile adrese teslim ettiklerini söyledi. Kani, “Ürünün bize teslim edilmesi ve müşterinin iletişim numarasını almamız yeterli. Gümrük işleri de dahil olmak üzere tüm süreci biz takip ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Turgut Kani, “Murat Transporter Facebook sayfamızdan ve 0 533 327 04 44 numaralı telefondan gerekli bilgilere ulaşabilirler. Müşterilerimiz ürün takibinide rahatlıkla yapabilirler. Avrupa ülkelerine en geç 10 gün içerisinde ürünü teslim ediyoruz. TIR girişinin yasak olduğu bölgelerde ise depolarımıza getirilen ürünleri müşteriler rahatlıkla alabilecekler.” dedi.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz