Türkiye’den alışverişin tam zamanı! Kapıya teslim transportta büyük kampanya

Reklam

İnegöl merkezli Murat Transport taşımacılık şirketi, Türkiye’den Fransa başta olmak üzere Avrupa’nın her noktasına adrese teslim taşımacılık gerçekleştiriyor. Murat Transport Türkiye’nin mobilya başkenti İnegöl’deki Mobilya Festivali kapsamında 09-26 Kasım tarihleri arasında Avrupa’ya kapı önü taşımacılık ücretlerinde %10 indirim başlattı. İndirimli fiyatlar için irtibat: 05333270444.

Bir dönem Fransa’da mutfak sektöründe çalıştıktan sonra kesin dönüş yaptığı Türkiye’de nakliye ve taşımacılık işine başlayan Turgut Kani, kurduğu Murat Transport ile Türkiye’yi Avrupa’ya taşımaya devam ediyor.

Turgut Kani’nin sahibi olduğu Murat Transport’dan Türkiye’nin mobilya başkenti İnegöl’deki mobilya festivali dolayısıyla gurbetçilere müjde geldi. Gani Artı33’e yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Onclick Popunder

“İnegöl Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Mobilya Festivali kapsamında 09-26 Kasım tarihleri arasında #murattransport farkıyla Avrupa’ya kapı önü taşımacılık ücretlerinde %10 indirim fırsatı başlattık.” dedi.

Gurbetçileri indirimli fıyatları kaçırmamaları tavsiyesinde bulunan Gani, indirimli fiyatlardan yarralanmak için de irtibat numaralarını aramanın yeterli olacağını söyledi.

Murat Transport İrtibat Numarası: 05333270444

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz