Fransa’da 2 yaşındaki kızı ısıran köpeğe ötenazi uygulanacak!

Reklam

Fransa’nın Péronne-en-Mélantois belediyesi 2 yaşındaki bir kızı ısıran köpeğe ötenazi uygulanacağı açıkladı. Belediyenin sosyal medya hesaplarından “herkesin barışı için gerekli” bir karar olduğu belirtildi.

Péronne-en-Mélantois belediyesi 2 yaşındaki bir kızı ısıran köpeğe ötenazi uygulanacağı açıklandı. Belediye başkanı, belediyenin “herkesin huzuru için gerekli” gördüğü bu kararı köpek sahiplerine bildirmek için bizzat köpek sahipleriyle temasa geçti.

Belediye ayrıca Facebook hesabında “bu trajediden etkilenen veya tanık olan herkese yardım etmek için her şeyin yapılacağını” belirtti.

Onclick Popunder

Birkaç kez ısırıldı

Pazartesi öğleden sonra, 2 yaşındaki kız, dadısıyla birlikte bu kuzey kasabasında bir Rottweiler tarafından birkaç kez ısırıldı. Köpek, sahibinin denetiminden kaçmıştı.

Ağır yaralanan kız, Lille hastane merkezine nakledildi. Péronne-en-Mélantois belediyesi, çocuğun hastanede kaldığını, yaraların iyi bir şekilde iyileşmesini sağlamak için yoğun bakıma alındığını ve küçük kızın hayati tehlikesinin olmadığı açıkladı.

 

Péronne-en-Mélantois Belediyesi Facebook hesabından açıklama yaptı:

Hier après-midi, une petite fille en promenade avec sa nounou a été attaquée par un chien qui s’était sauvé de chez lui.

Les pompiers et la gendarmerie sont intervenus rapidement pour gérer la situation en compagnie des élus de la commune.
La petite est hospitalisée mais ses jours ne sont pas en danger, des soins intensifs seront nécessaires quelques temps pour une bonne cicatrisation de ses plaies.
La nounou aussi blessée et choquée est rentrée chez elle.
Monsieur le Maire a pris contact avec les propriétaires du chien pour leur signifier que l’arrêté municipal d’euthanasie du chien était pris et nécessaire pour la tranquillité de tous .
Sachez que tout sera fait pour aider tous ceux qui ont été impacté ou témoin de cette tragédie.
-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz