Fransa’da katılmıştı! Türk kızı dünyanın en güzeli seçildi

Reklam

Bu yıl 9. kez düzenlenen “Miss Freedom of The World 2019” Kosova’nın Prizren şehrinde yapıldı. Aralarında Rusya, İspanya, Portekiz, Fas, Avusturalya, Almanya, Güney Sudan, Fransa gibi otuz ülkeden güzellerin boy gösterdiği yarışma on dört günlük kamp süresi ile yapıldı.

Enis Onat’ın direktörlüğünde gerçekleşen yarışmada Türkiye’yi modellik ve sunuculuk yapan Gizem Şahin temsil etti. Yarışmaya katılmadan önce New York Fashion Week’e model olarak katılan ve podyuma çıkan Gizem Şahin, defilelerde dünyaca ünlü internet fenomeni Kim Kardashian’a olan benzerliği ile de dikkat çekmişti.

ELİNDE TÜRK BAYRAĞI İLE YÜRÜDÜ

Onclick Popunder

Kosova’da on 14 süren kamp boyunca çeşitli aktivitelere katılan Gizem Şahin, diğer finalistler ile birlikte Kosova’nın milli karnaval yürüyüşüne de katıldı. Yürüyüş boyunca elindeki bayrağı hiç bırakmayan Türk güzeline Kosovalılar büyük ilgi gösterdi. Kosova’da TV programlarına da katılan Gizem Şahin, herkesten tam not aldı. Programlarda şarkıcılık tarafını da gösteren güzele Kosovalı şarkıcılar ilgi gösterdi.

Kosova’da TV programlarına da katılan Gizem Şahin, herkesten tam not aldı.

Final gecesinde de büyük beğeni kazanan Türk güzeli Gizem Şahin “Miss Freedom of The World 2019” ün jürisinden de tam not aldı ve yar%

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir