12 milyon Euro dolandırılan Arda Turan: O para servetimin 6’da 1’i bile değil

Reklam

Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan yüksek getiri vaadiyle banka müdürü olduğu iddia edilen kişi tarafından 12 milyon Euro dolandırıldıktan sonra ilk kez açıklama yaptı.

Seçil Erzan, İstanbul’da Denizbank’ın Levent şubesinde müdürlük görevini yürüttüğü sırada yüksek kâr getirisi bulunan güvenilir bir fon olduğunu, Fatih Terim gibi isimlerin de bu fona dahil olduğunu söyleyerek aralarında tanınmış futbolcular Arda Turan, Fernando Muslera, Emre Belözoğlu ve Selçuk İnan’ın da bulunduğu 18 kişiyi yaklaşık 25 milyon dolar ile 7 milyon 384 bin lira dolandırdı.

En çok Arda Turan para kaptırdı

Neredeyse her gün yeni bir detay gün yüzüne çıkarken, Erzan’ın kurduğu sisteme en çok para kaptıran Arda Turan oldu. Arda Turan, konuyla ilgili sessizliğini sonunda bozdu.

Onclick Popunder

Fon işlerinden anlamadığını belirten Arda Turan, işin içinde güvenilir insanlar olduğu için parayı Erzan’a teslim ettiğini söyledi.

“Kimse arayıp sormadı”

Hakkındaki “kara para aklama” iddialarını kesin bir dille yalanlayan Turan, “Ne kara parası, ben 600 maç oynadım. 100’ün üstünde milli takım forması giydim. Dolandırıldığım para servetimin 6’da 1’i bile değil.” şeklinde konuştu.

Turan ayrıca yaşananlardan sonra yakın çevresine kimsenin kendisini geçmiş olsun demek için aramaması nedeniyle sitem etti.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz