Ajet, Uçak İkramlarını Kaldırdı: Su ve Sandviç Artık Ücretli

Reklam

Türk Hava Yolları’nın alt markası olan AJet, uçak içinde sunduğu ücretsiz ikramları kaldırma aldı. Sosyal medya kullanıcılar karara tepki gösterdi.

AnadoluJet, AJET’e dönüşerek 31 Mart’tan itibaren uçuşlarına ikram ücretleriyle başladı. Dış hatlarda sandviç+içecek ücretsiz veriliyordu. 31 Mart itibariyle uçak içi ikramlar ücretli oldu.

AnadoluJet’te daha önce yolculara ücretsiz olarak sağlanan ikramlar arasında sandviç ve su gibi temel hizmetler bulunuyordu. Ancak, havayolu şirketi bu hizmetlere son verme kararı aldı. Yolcular artık su ve sandviç için ücret ödemek zorunda kalacak. Suyun fiyatının ise 40 TL olduğu bildirildi.

Onclick Popunder

Ajet’in ikramları kaldırma kararı, yolcular arasında eleştirilere neden oldu. Sosyal medya platformlarında, özellikle Twitter ve Facebook gibi platformlarda, birçok kullanıcı bu karara tepki gösterdi. Birçok yolcu, uçuş ücretine dahil olan bu hizmetin kaldırılmasının uçuş deneyimini olumsuz etkileyeceğini dile getirdi.

Ajet’in ikramları kaldırma kararıyla ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz