AnadoluJet’ten gurbetçilere özel yüzde indirimli aile bileti kampanyası!

Reklam

AnadoluJet Avrupa’dan Türkiye’ye yapılacak uçuşlarda geçerli yüzde 20 indirim kampanyasını duyurdu. Bilet almak işlemi yarın sona erecek.

AnadoluJet, “Avrupa’dan Türkiye’ye yapacağınız uçuşlarda geçerli yüzde 20 indirim kampanyası ile doğanın ve yeşilin tarihle buluştuğu Türkiye’de sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir tatil fırsatını kaçırmayın” açıklamasını yaparak indirimli bilet satışını duyurdu.

Yüzde 20 indirim

AnadoluJet, Türkiye’ye yapılacak gidiş-dönüş seferlerinde yüzde 20 indirimli aile biletlerini satışa sundu.  İndirimden yararlanmak isteyen yolcular, 25 – 27 Nisan’da satın alacakları biletler ile 10 Mayıs – 31 Aralık’ta yüzde 20 indirimli uçuş olanağı elde edecek. Yolcular, kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgilere AnadoluJet’in internet sitesinden ulaşabilecek.  Kampanya 2.476.000 koltuk sayısı ile sınırlıdır.

Onclick Popunder

Biletleme Tarihleri: 25 – 27 Nisan 2023

Uçuş Tarihleri: 10 Mayıs – 31 Aralık 2023

Kampanya Koşulları:

Alınacak biletler 25 – 27 Nisan 2023 tarihleri arasında için geçerlidir.

10 Mayıs – 31 Aralık 2023 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerlidir.

Kampanya, yurt dışı çıkışlı Türkiye varışlı, gidiş-dönüş, direkt veya yurt içi aktarmalı uçuşları kapsamaktadır.

Kampanya Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Birleşik Krallık, İsviçre, Fransa, İsveç ve Danimarka’dan Türkiye’ye yapılan uçuşlarda geçerlidir.

Kampanya aynı rezervasyon kaydında en az 3, en fazla 9 kişi bulunması koşulunda geçerlidir.

Kampanya kapsamında en az 3 koltuk kullanım koşulu bulunmaktadır. Yolcular arasında bebek yolcu olması durumunda kampanyadan yararlanabilmek için en az 4 yolcu olması gerekmektedir.

Kampanya şartlarının sağlanması halinde %20 indirim, biletleme akışında gidiş-dönüş uçuş seçildikten hemen sonra doğrudan yansıyacaktır.

Sonradan biletleme yapılmak üzere rezervasyon ile sonlandırılan işlemlerde kampanya fiyatları geçerli değildir, rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda yapılmalıdır.

Rezervasyonda üç kişinin altına düşüldüğünde ise tüm yolcular için indirimsiz ücretler kullanılarak ve ücret farkı tahsil edilerek değişiklik yapılır.

Detaylı bilgi için: www.anadolujet.com

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz