Başbakan Binali Yıldırım, polis memuru için telefonda kız istedi

Reklam

https://www.youtube.com/watch?v=OLfXgzoQ_EM

Başbakan Binali Yıldırım, Üsküdar Çevik Kuvvet Yerleşkesi’nde polislerle bayramlaşıp birlikte kahvaltı yaptı. Bir polis memurunun ricası üzerine sevdiği kızın ailesini telefonla arayan Başbakan Yıldırım, anne ve babayı evliliğe ikna etti.

Onclick Popunder

Başbakan Yıldırım, Emre isimli polis memurunun isteğini kırmayarak kızın ailesini aradı. Önce kızla sonra da anne ve babasıyla telefonda görüşerek dünürlük yapan Yıldırım, aileyi ikna etti. Yıldırım, bu görüşmeden sonra polis memurunun annesini de arayarak, oğullarına kız istediğini ve kızı aldıklarını müjdeledi.

Başbakan, polis telsizinden İstanbul’da görev yapan tüm polislerin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Yıldırım, polis telsizinden “Değerli arkadaşlar, sizler milletin huzurunu sağlamak için fedakarca gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. Allah yar ve yardımcınız olsun. Allah işlerinizi kolay etsin. Memleketimizin birliğine, dirliğine ve beraberliğine kastedenlere fırsat vermesin. Allah’a emanet olun.” dedi.

Telsizi dinleyen birim amirleri Başbakan Yıldırım’a teşekkürlerini iletti.

Ziyarete Yıldırım’a, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da eşlik etti.

-Reklam-Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz