Berlin’de zaferin mimarlarından Ferdi ve Kenan Türkçe başlayıp İngilizce bitirdi!

Reklam

Ferdi Kadıoğlu, Türkçe başlayıp İngilizce bitirdi: “Ben çok hata yapıyorum röportajda…”

EURO 2024 Elemeleri’ndeki Galler maçı öncesi Almanya’yı hazırlık maçında 3-2 mağlup eden A Milli Futbol Takımı’nda futbolcular Kaan Ayhan, Kenan Yıldız, Altay Bayındır ve Ferdi Kadıoğlu, karşılaşmayı değerlendirdi.

A Milli Futbol Takımı oyuncuları Kaan Ayhan, Kenan Yıldız, Altay Bayındır ve Ferdi Kadıoğlu, 3-2 kazandığımız Almanya maçının ardından değerlendirmeler yaptı.

Onclick Popunder

“Türk halkının önünde onları gururlandırdık”

İlk olarak Türkçe röportaj veren ancak daha sonra İngilizce devam eden Ferdi Kadıoğlu, “Çok hata yapıyorum röportajda o yüzden İngilizce devam etmek istiyorum. Bugün gol attım çok mutluyum. Türk halkının önünde onları gururlandırdık. Grubu birinci bitirmek istiyoruz. 3 gün sonra bir maçımız var ve hemen ona hazırlanacağız.” dedi.

“Ne kadar gidebilirsek gitmek istiyoruz”

Grupta liderliğe odaklandıklarını ifade eden Kadıoğlu, “Pozisyonda 1-0 gerideydik. 1-1 oldu. Türkiye asla pes etmez. O pozisyonda kontrol ettiğimde mükemmel şekilde top önüme düştü.

“Gruptaki rakipleri görüp hedefe ulaşmaya çalışacağız”

Gol attığım için mutluyum. Biz sonuna kadar ne kadar gidebilirsek gitmek istiyoruz. Ancak öncelikle gruptaki rakipleri görüp hedefe ulaşmaya çalışacağız.” dedi.
-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz