Cinnet geçiren gurbetçi dehşet saçtı! Babasını ve dayısını öldürdü

Reklam

Almanya’da yaşayan 32 yaşındaki gurbetçi Aydın K. Babasını ve dayısını öldürdü. Aydın K.’nın şizofren olduğu belirtildi.

Almanya’da bir psikiyatride tedavi görmesi için baba ve dayısıyla birlikte sevk belgesi almak için cuma günü ev doktoruna giden 32 yaşındaki Aydın K., muayenehaneden çıktıktan sonra bıçağını çekerek ikisini birden öldürdü.

Polise teslim oldu

Hem babası hem de dayısı olay yerinde yaşamını yitirirken, Aydın K. kaçarak uzaklaştı. Polisin aramalarına rağmen izine rastlanamayan zanlı dün öğleye doğru Hamburg’un Billstedt kesiminde Emniyet’e giderek teslim oldu.

Onclick Popunder

Ruhsal sorunları vardı

Yakınlarından edinilen bilgilere dayanarak Bild’de yayımlanan haberde, uyuşturucu bağımlısı olan zanlının son günlerde daha da hırçınlaştığı ve ailesini tehdit ettiği yer aldı.

Ailesi polisten yardım istemiş

Hatta ailenin polise başvurarak yardım istediği ileri sürüldü. Ancak akrabaları, zanlının uyuşturucu bağımlısı değil, ruhsal sorunlar yaşadığını ve şizofren olduğunu söylediler.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz