Denizlili gurbetçi silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti!

Reklam

Viyana’da yaşayan Denizlili gurbetçi Ali Rıza Y.(38), dün akşam saatlerinde yaşanan bir silahlı saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Viyana’da akşam saatlerde meydana gelen olayda bir daireden üç el silah sesi geldi. Komşular önce gaz tabancasıyla uğraşan bir genci olduğunu düşündüler daha sonra polisi aradılar. Bir görgü tanığı, olay sırasında çekim yaptığını ve arkadaşının birkaç kurşunla vurulduğunu ve yerde hareketsiz yattığını ifade etti.

Hastanede hayatını kaybetti

Görgü tanığı ağır yaralanan kişinin, dairesinde kiracısı olan Ali Rıza Y. isimli Türk vatandaşı olduğunu söyledi ve hemen sağlık ekiplerini aradı. Denizlili gurbetçi olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. 38 yaşındaki Ali Rıza Y. hastanede hayatını kaybetti.

Evde kalan diğer kişiyede vuracaktı silah tutukluluk yaptı

Katilin sadece kiracısı olan Ali Rıza’yı değil, aynı zamanda evde kalan kalan diğer adamı da öldürmek istediği ortaya çıktı. İddiaya göre, silahlı şahıs tabancayı Ali Rıza Y.’nin arkadaşına da doğrulttu, ancak tabanca tutuklu yaptı. Olayın bir mafya hesaplaşmasına çok benzediğini ancak, Viyana’daki Türk toplumu, olayın kıskançlık mevzusuyla ilgili olduğunu söyledi. Polis sözcüsü Markus, olaya ilişkin detaylı soruşturma yapıldığını aktardı.

-Reklam-Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz