Dikkat! Uçak şirketlerinin büyük indirimi bu gece başladı…İşte yüzde 50 indirimli biletler

0
104
reklam

Havada merakla beklenen Black Friday indirim haberi geldi. THY ve Pegasus indirim kampanyası yaptı. Peki THY Black Friday indimi ne kadar? Pegasus uçak biletlerinde yüzde kaç Black Friday indirimi yaptı? Kampanya koşulları ne? Sizler için derledik…

Seyahat etmekten hoşlananlar, günü birlik büyükşehirlerin sıkıcı atmosferinden uzaklaşmak isteyenlerin merakla beklediği Black Friday indirimleri merakla bekleniyordu. Mağazalardan, büyük markalara birçok firma Black Friday çılgınlığına katıldı. Havayolu şirketleri de turizm firmalarıyla Black Friday kapsamında indirim imkanı sunmaya başladı.

THY, Pegasus gibi havayolu şirketleri de Black Friday için uçak biletlerinde indirim yaptı. Qatar, Air France, Pegasus, Etihad gibi hava yolları tarafından Black Friday’de indirimli uçak biletleri satışa çıktı.

Qatar Hava Yolları, Black Friday gününe özel indirim yapan hava yollarının en başında geliyor. Rezervasyon yapabileceğiniz en popüler destinasyonlar şüphesiz ki Bangkok, Bali ve Hong Kong.

THY’DEN BLACK FRIDAY İNDİRİMİ

Geçin yıl Pegasus Hava Yolları Black Friday kampanyası ile ön plana çıkmış, indirimli biletler satışa çıkar çıkmaz tüketilmişti. Pegasus, Black Friday’e özel tüm hatlar %50 indirimli imkanı uygulamıştı. Şirket bu yılda indirim yapacak. Bu yıl Black Friday indirimi yapacağını açıklayan Türk Hava Yolları, uçak biletlerinde % 25 ile %30 arasında indirim yapacak.

Karar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here