Elektronik sigara içenler dikkat! Patlama riski nedeniyle iadesi istendi

Reklam

Fransa’da hükümetin resmi sitesi RappelConso binlerce elektronik sigarayı patlama riskine karşı geri çağırdığını duyurdu. 

2021 yılında Fransa pazarına giren tek kullanımlık elektronik sigaralar, kullanımı kolay ve önceden doldurulmuş olmaları nedeniyle gençler arasında popülerlik kazandı. Ancak yüksek nikotin seviyesi ve güvenlik önlemlerinin eksikliği, bu ürünlerin sağlık riski taşımasına neden oluyor.

Şarj sırasında patlama riski

Fransa genelinde satılan Innokin marka elektronik sigaraları, şarj sırasında patlama riski taşıdığı için geri çağrıldı. Duyuruyu RappelConso sitesi yaptı. “Ürünün özellikle şarj sırasında anormal şekilde aşırı ısınabilmesi nedeniyle elektronik sigaraların patlamasına ve dış yaralanmalara veya yangına yol açabilir. Bu nedenle şarj sorununun düzeltilmesi için tek kullanımlık sigaralar geri çağrılmıştır” açıklaması yapıldı.

Onclick Popunder

Para iadesi alabilirsiniz

Bu marka elektronik sigaraları tüketenlerin para iadesi alması için satış noktalarıyla veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçmesi gerekiyor. Daha fazla bilgi için Innokin’in web sitesine başvurabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz