Eve gelen doktor öldü diyip bıraktı, polisler hayata döndürdü!

Reklam

Fransa’nın başkenti Paris’te kalp krizi geçiren 49 yaşındaki kadını eve gelen doktorlar ölü ilan edip vefat kağıdını imzaladı. Daha sonra eve gelen polisler ise yaşadığını tespit etiği kadını kalp mesajıyla yeniden hayata döndürdü.

Paris’in 13’üncü bölgesinde yaşanan olayda annesinin hareketsiz yattığını farkeden 18 yaşındaki genç kız 17 numarayı arayarak ambulans çağırdı. Birkaç dakika sonra Salpêtrière Hastanesi’ne ait  ambülansla eve gelen doktor nefes almayan kadının öldüğünü tespit etti. Ölüm kağıdını imzalayarak doktor, kadının ölümünü şüpheli bularak polislere haber verdi.

Her şüpheli ölümde olduğu gibi 1 saat sonra olay yerine gelen 2 polis ise kadının karın bölgesinde hareket tespit etti. Daha sonra yaptıkları incelemede de kadının nabzının attığını farkettiler.

Onclick Popunder

Polisler talihsiz kadını hayata döndürdü!

Hemen ambulansı arayan polisler, doktorun telefonda direktifiyle 30 dakika boyunca kadına kalp masajı yaptı. Masaj sonrası kadının kalbi yeniden atmaya başlarken eve gelen yeni bir ambulansla talihsiz kadın hastaneye kaldırıldı.

Paris 13’üncü Bölge Emniyet Müdürü, her iki polisin de cesaret madalyası ile onurlandırılacaklarını açıkladı.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz