Facebook’un sahibi ile Twitter’ın sahibi kafes dövüşü yapacak!

Reklam

Dünyaca ünlü iş insanları Facebook’un kurucusu Mark Zuckberg ile Twitter’ın sahibi Elon Musk, canlı olarak yayınlanacak bir kafes dövüşüne çıkacak.

Şaka olarak başlayan ama ciddileşen Elon Musk ve Mark Zuckerberg arasındaki kafes dövüşü gündemdeki yerini koruyor. Elon Musk, geçtiğimiz ay Twitter hesabında “Eğer o da kabul ederse ben kafes dövüşüne varım” demiş, 39 yaşındaki Zuckerberg de “Konumu gönder” yanıtını vermişti.

Antik Roma temasında olacak

Rekabet giderek artarken Elon Musk’tan yeni bir hamle geldi. Tarih bilgisi vermeyen Musk, Zuckerberg ile yapacağı dövüşün nereden izleneceğini duyurdu.

Onclick Popunder

Her iki milyarder de kafes dövüşünü kendi platformlarında yayınlayacak. Yani Meta ve X platformunda dövüş için bir canlı yayın düzenlenecek. Ayrıca bunlara ek olarak bir sürpriz daha var. Kamera kadrajında bulunan her şey Antik Roma temasında olacak.

Gelirler hayır kurumuna gidecek

İki milyarder kendilerini iki Roma gladyatörüne dönüştürecek diyebiliriz.  Tüm gelirler gaziler için hayır kurumlarına gidecek” ifadelerini kullandı. Musk, paylaştığı bir başka gönderide gün boyunca ağırlık kaldırdığını ve dövüşe hazırlandığını belirtmişti.

 

 

 

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz