Fransa’da 26 yaşındaki Türk genci intihar ederek yaşamına son verdi!

0
123
reklam

Fransa’da 26 yaşındaki Türk genci intihar ederek yaşamına son verdi. Mühendislik Fakültesi’nde okuyan gencin okulun en başarılı öğrencilerinden biri olduğu kaydedildi.

Başkent Paris’in kuzeyindeki Pontoise’da geçtiğimiz hafta yaşanan olayda, 26 yaşındaki Türk genci köprüden atlayarak intihar etti. Hayatını kaybeden gencin Cergy’de Mühendislik Fakültesinde okuduğu kaydedildi. Yaşadığı psikolojik rahatsızlık nedeniyle okuluna bir süre önce ara verdiği belirtildi.

Olay gecesi de namazı kılmak için kalkan 26 yaşındaki genç, daha sonra ise annesiyle birlikte hava almak için dışarı çıktı. Eve döndükten sonra tekrar dışarı çıkmak isteyen Türk genci, babasının birlikte çıkalım ısrarına rağmen sadece camiye gideceğini söyleyerek yalnız çıktı. Bir daha eve dönmeyen gencin köprüden atlayarak intihar ettiği belirlendi.

Okulun en iyi 5 öğrencisinden biriydi

Arkadaşları da ölen Türk genci ile ilgili sosyal medyada duygusal paylaşımlarda bulundu. Hayatını kaybeden gencin fakültenin en iyi öğrencileri arasında olduğunu söylediler.

Artı33’e konuşan Türk gencinin arkadaşı Soufyane, ”Hiç kızgın olduğunu görmeden hep gülen bir yüzü vardı. O gerçekten çok zeki ve gelecek vadeden bir çocuktu.”ifadelerini kullandı. Türk gencinin Mühendislik fakültesinin en iyi 5 öğrencisi arasında olduğunu aktardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here