Fransa’da 2 ay önce kaybolan Émile hala bulunamadı!

Reklam

Fransa’da 10 Temmuz Cumartesi öğleden sonra Alpes de Haute-Provence’daki Vernet’te kaybolan 2.5 yaşındaki çocuk hala bulunamadı.

Fransa’nın Alpes-de-Haute-Provence departmanında dedesinin bahçesinde oyun oynayan 2,5 yaşındaki Émile 2 ay önce kaybolmuştu. Küçük çocuk hala bulunamadı. BFMTV’nin haberine göre, jandarma ekipleri çocuğun öldürülüp gömülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

Evin betonları söküldü

Aix-en-Provence savcısının talimatıyla ekipler, Pazartesi günü ailesinin evine 100 metre uzaklıkta bulunan bir evde detaylı arama yapmak için evin betonlarını kırarak döşemelerini söktüğü ancak herhangi bir ize rastlanmadı.

Onclick Popunder

Aix-en-Provence savcısılığından yapılan açıklamada Haut-Vernet mezrasındaki bütün binaların arandığını ancak yine de Émile’ye dair bir şey bulunamadığı söylendi.

Salyangoz yöntemiyle aranmıştı

Jandarma ekipleri kaybolan çocuğu bulmak için salyangoz stratejisini kullanıyor. Salyangoz stratejisi, aranan kişileri bulmak için jandarmanın olağan tekniği olduğunu söyleyen Jandarma Sözcüsü Yarbay Nassima Djebli, “Bu tür kaybolma vakalarında jandarmanın uyguladığı bir yöntemdir. Jandarmalar bir salyangoz gibi çalışıyor. Araziyi bölümlere ayırıyoruz ve tüm alanları tarıyoruz. En küçük bir alan bile dışarıda bırakılmıyor” demişti.

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz