Fransa’da 2 ay yatıp 16 bin Euro kazanacak 24 kişi aranıyor

Reklam

Fransa’da, ‘ağırlıksızlık durumu’nun astronotların vücudunda ne gibi etkiler yarattığını araştıran Tıp Enstitüsü ve Uzay Fizyolojisi Kliniği MEDES, 2 ay yatacak kişiler arıyor.

Astronotların yer yüzüne döndüklerinde vücutlarında oluşabilecek komplikasyonları önlemek için gerçekleştirilecek araştırmada, 2 ay boyunca gece gündüz yatacak kişilere 16 bin Euro ücret ödenecek. Başın hafif aşağıda olacağı yatış pozisyonundan dolayı bu 60 günlük sürenin daha uzun hissedilmesi de mümkün.

20-45 yaş arası sağlıklı erkekler arasında seçilecek

Ancak 2 ayda 16 bin euro kazanmak isteyenlerin bunun için bazı şartları karşılaması gerekecek. 20-45 yaş arası erkekler arasında seçilecek 24 kişinin hiçbir sağlık probleminin olmaması ve sigara kullanmıyor olması gerekiyor. Ayrıca vücut endeksinin de 22 ila 27 arasında olması, sportif ve alerjik bir hastalığının da bulunmaması başvuru şartları arasında yer alıyor.

Onclick Popunder

Yatarak çalışma hayali kuranlar!

Bu şartları taşıdığınızı düşünüyor ve yatarak çalışma hayali kuruyorsanız, ilk bölümü Ocak ayında 10 deneyle gerçekleştirilen testlerin Eylül ayında gerçekleştirilecek ikinci bölümü için başvurabilirsiniz.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz