Fransa’da 2 çocuk annesi Türk’ün yardım çığlığı!

Reklam

Fransa’nın Franche-Comte bölgesinde yaşayan 26 yaşındaki Emine Duran, ilk olarak 12 yaşındaki geçirdiği lösemiye 3. defa yakalandı.

3 uyumlu donör olduğu ancak Fransa’da doktorların riskli olduğu gerekçesiyle ameliyat yapmadığı iddia edilirken Duran ailesi, chance.org sitesinden genç annenin Türkiye’de bakılabilmesi için imza kampanyası başlattı.

Türkiye’ye getirilip ameliyat olmasını istiyoruz

Yapılan açıklamada “Emine Duran Fransa’da yaşıyor 3. Kez LÖSEV’ e (kan kanseri) yakalandı. Fransa’da şuan tedavi edilemiyor. Fransa’daki doktorlar ameliyat yapmıyor ve 3 uyumlu donör var. Türkiye’ye getirilip ameliyat olmasını istiyoruz. Lütfen kampanyayı imzalayın ve sesimizi duyurmamıza yardımcı olun… (Maddi yardıma ihtiyacımız yoktur)”ifadeleri kullanıldı.

Devletimizden yardım bekliyoruz

Aslen Ankaralı olan Emine Duran tedavisinin bir an önce başlayabilmesi için ailesi “Devletimizden yardım bekliyoruz. Sesimizi duyurup el uzatmalarını istiyoruz.”ifadelerini kullandı.

Şuana kadar 2705 kişinin imzaladığı kampanyada hedef ise 5 bin sayısına ulaşmak. Siz de buraya tıklayarak kampanyaya imzanızla destek olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

Yasal Uyarı! Arti33 İçerikleri Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz, Kanuna Aykırı Ve İzinsiz Olarak Kopyalanamaz.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz