Fransa’da 4 yaşındaki Türk kız çocuğu sokak ortasında bıçaklandı

Reklam

Fransa’da başkent Paris’in kuzeyindeki Garges-lès-Gonesse’de 4 yaşındaki Türk kızı sokak ortasında bir kişi tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Geçen ay yaşanan olayda, annesi, 5 yaşındaki abisi ve 1,5 yaşındaki kız kardeşi ile birlikte parka giden küçük kıza sokak ortasında 20 yaşındaki bir erkek elindeki şişe camı ile saldırdı. Küçük kızı omuz ve sırtından bıçaklayan saldırgan yaya olarak olay yerinden uzaklaştı.

Anne kanı durdurmaya çalıştı

Saldırı sonrası büyük şok yaşayan anne çığlıklarla yardım isterken, küçük kızın teyzesi, annenin kanı durdurmaya çalıştığını söyledi. Diğer çocuklarına da zarar vereceği endişesi ile büyük korku yaşadığını aktardı. Çok kan kaybeden küçük kız hemen hastaneye kaldırılırken önce başarılı geçen ameliyat sonrası hayati tehlikeyi atlattığı daha sonra ise taburcu olduğu aktarıldı.

Onclick Popunder

Fransız medyası: Psikolojik rahatsızlığı var

Polis olaydan 1 gün sonra saldırganı yakalarken, Fransız medyası, şüphelinin psikolojik rahatsızlığı olduğunu duyurdu. Saldırıyı neden gerçekleştirdiğinin belli olmadığı belirtilirken, savcılığın 15 yaşın altındaki çocuğa saldırı suçundan soruşturma başlattığı belirtildi.

Çocuklar sokağa çıkmaya korkuyor

Öte yandan saldırı sonrası büyük şok yaşayan Türk ailenin de sokağa çıkmaya korktuğu belirtildi. Olayın psikolojisinden kurtulamayan çocukların da daha parka bile gitmek istemedikleri belirtildi.

Baba: Ya cezasını çeksin ya tedavi edilsin

Olayla ilgili konuşan Türk baba da sadığın cezasını çekmesini istedi. Eğer hastaysa da tedavi edilsin dedi. Bu bizim kızımızın başına geldi ama başka çocukların da başına gelsin istemiyoruz. 4 yaşındaki bir çocuğa saldırıya anlam veremiyorum dedi.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz