Fransa’da 9 ay önce kaybolan 2,5 yaşındaki çocuğun kemikleri bulundu!

Reklam

Fransa’da 8 Temmuz 2023’te Alpes de Haute-Provence’daki Vernet’te kaybolan 2.5 yaşındaki çocuğun kemikleri bulundu.

Fransa’nın Alpes-de-Haute-Provence departmanında dedesinin bahçesinde oyun oynayan 2,5 yaşındaki Émile 9  ay önce kaybolmuştu. Jandarma ekipleri aylar sonra küçük çocuğun kemiklerini buldu. Ekipler, olayın başından beri çocuğun öldürülüp gömülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyordu.

Kaybolduğu yerin yakınında bulundu

Aix-en-Provence savcılığından Pazar günü yapılan açıklamada, 2 buçuk yaşındaki çocuğa ait kemiklerin Cumartesi günü kaybolduğu yerin yakınında bulunduğu belirtildi.

Onclick Popunder

Yürüyüşe çıkan bir kişi buldu

Yürüyüşe çıkan bir kişi yolda kafatası ve kemik bulduğunu söyleyerek jandarmaya haber etti. Olay yerine gelen ekipler, bulunan kafatasını ve kemikleri Ulusal Jandarma Kriminal Araştırma Enstitüsü’ne götürerek analiz etti. Savcılık, kemiklerin 2,5 yaşındaki çocuğa ait olduğunu doğruladı.

Cesedin geri kalanı aranıyor

Savcı, Temmuz ayında kaybolan küçük çocuğun cesedinin tamamen bulunmadığını şuana kadar sadece kafatası ve bazı kemiklerinin bulunduğunu bildirdi.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz