Fransa’da boşandığı Türk eşini rahatsız eden eski kocaya 1 yıl hapis

Reklam

Artı33 Özel-Haber

Fransa’da boşandıktan 7 yıl sonra da eşini rahatsız etmeyi sürdüren eski koca, 1 yıl ertelemeli hapis cezasına çarptırıldı.

Fransa’da başkent Paris’in kuzey batısındaki Vernouillet’de bir kişi, boşandıktan sonra da eşini rahatsız etmeyi sürdürdüğü için hapis cezasına çarptırıldı.

Ağustos ayından beri 3 çocuğuyla birlikte yalnız yaşayan Türk kadın, 2010 yılında boşandığı eski eşi tarafından sürekli rahatsız edildiği gerekçesiyle mahkemeye başvurdu. Daha önce de şiddet ve ölüm tehditi aldığını iddia ettiği eski eşinin kendisini haftada 30-40 kez aradığını, kapısına geldiğini ve yeniden birlikte olmak için gül ve hediyeler bıraktığını belirterek şikayetçi olduğunu söyledi.

Artık nefes alamıyorum!

Versailles Temyiz Mahkemesi’nde görülen davada, 37 yaşındaki kocanın,  Conflans-Sainte-Honorine Karakolu’nda göz altında olduğu sürede de kadına mesaj göndermeyi sürdürdüğü ortaya çıktı. Mahkemede talihsiz kadın, ”Artık yapamıyorum. Nefes alamıyorum. Boşanmayı kabullenemiyor.”diye kaydetti.

Eşimi seviyorum!

Eski koca da eşimi sevdiğini belirterek,  ona hediyeler aldığını söyledi. Bazen sokakta oynayan çocuklarını görmeye gittiğini belirterek, ”Ama artık bunların hepsine bir son vereceğim.” diye kaydetti.

Eşinin oturduğu sokağa girmesi yasak

Duruşmada hakim, eski kocaya 1 yıl ertelemeli hapis cezasına çarptırdı. Ayrıca eski eşi ile hiçbir şekilde iletişime geçmesini ve kadının oturduğu sokağa da girmesini yasakladı.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz