Fransa’da iğrenç olay! Carrefour’da satılan ekmekten canlı fare çıktı

0
364
reklam

Fransa’nın süpermarket devi Carrefour’da yeni bir skandal amatör kameralara yansıdı. Ekmekten canlı fare çıktı.

Fransa’da başkent Paris’in güneybatısındaki Boulogne-Billancourt’da faliyet gösteren Carrefour’dan ekmek alan bir kadın hayatının şokunu yaşadı. Ekmek reyonundan aldığı ekmekle kasaya dolayı ilerleyen Nathalie isimli kadın bir hareketlilik hissederken ekmeğe bakınca poşetin içinde dolaşan fareyi farketti.

Durumu 2 görevliye bildirip ekmek almadan marketi terkeden kadın, yaptığı açıklamada, “Her yerde fare olduğunu biliyoruz ancak bu ekmek ambalajının içinden çıktı. Beni korkutan bu fare birçok ekmek ambalajının için girip yiyebilir, tuvaletini yapabilir daha sonra çıkabilir.” ifadelerini kullan.

(Je précise que c’est moi qui ai filmé) Hummmm une petite faim ? Quand je décide d’aller acheter du pain chez…

Publiée par Nathalie Knf sur Mardi 12 mars 2019

Carrefour: Tüm ekmekler imha edildi

Olay sonrası Carrefour’dan yapılan açıklamada, tüm ekmeklerin imha edildiği duyuruldu. Ayrıca reyonların da temizlendiği savunuldu. Şirket, mağaza içinde olayın nedeninin ortaya çıkarılması için soruşturma başlattıklarını duyurdu.

Daha önce de Carrefour’daki fareler kameralara yakalanmıştı

Daha önce de Paris’in güneyindeki Carrefour Évry 2 mağazası fırın bölümünde, ekmeklerin konulduğu paletlerin üzerinde dolaşan fareler bir müşteri tarafından görüntülenmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here