Fransa’da iğrenç olay: Güpe gündüz genç kız tecavüze uğradı

Reklam

Fransa’da genç bir kadın sokak ortasında tecavüze uğradı, olayla ilgili 17 yaşındaki bir kişi gözaltına alındı ve tutuklandı.

Fransa’da 26 yaşındaki genç bir kadın, geçen hafta Bourges’de (Cher) sokak ortasında tecavüze uğradı. Polisler, olayın faili olduğu düşünülen 17 yaşındaki bir genci tanımlayıp gözaltına almayı başardılar.

17 yaşındaki bir genç, bu Perşembe günü Bourges’de (Cher) tecavüz suçlamasıyla sorgulanmak üzere gözaltına alındı ve ardından tutuklandı. Kongo uyruklu şüpheli, geçen 4 Ocak Perşembe günü bir otoparkta 26 yaşındaki genç bir kadına tecavüz etmekle suçlanıyor.

Onclick Popunder

Söz konusu olayın yaşandığı gün, bu genç kadın 11 Kasım Caddesi’nde bulunurken yanına yaklaşan genç kıza vahşice saldırdı, çalılıkların arkasına sürükleyerek tecavüz etti.  Fail daha sonra hızla olay yerinden uzaklaştı.

Yaralanan mağdur, hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan, dedektifler olayın failini belirlemeyi başarırken, bu kişi bu Salı günü gözaltına alındı ve ardından tutuklandı.

Artık hapiste ve bir soruşturma açıldı. Devam eden soruşturmalar, bu gencin başka kurbanları olup olmadığını belirlemeye yardımcı olacak.

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz