Fransa’da korkunç olay! Her yerde aranan 1 yaşındaki kız çocuğu ölü bulundu

Reklam

Fransa’da cumartesi gecesi tüm ülke genelinde yapılan çocuk kaçırma alarmı facia ile bitti. Koruyucu ailede kalan 1 yaşındaki çocuğunu kaçıran annenin küçük çocuğu öldürdüğü ortaya çıktı. 

Fransa’da ülke genelinde cumartesi gececi verilen çocuk kaçırma alarmı facia ile sonuçlandı. Cumartesi akşamı kaldığı koruyucu aileden psikolojik sorunları olduğu kaydedilen öz annesi tarafından kaçırılan 1 yaşındaki kız çocuğu Vanille, ölü bulundu.

Cesedine ulaşıldı

Angers Savcısı Eric Bouillard yaptığı açıklamada, Nantes bir otel odasında polis tarafından gözaltına alınan 39 yaşındaki kadının yanında çocuğun bulunmaması üzerine yapılan sorguda, kadının çocuğu öldürdüğünü itiraf ettiğini duyurdu. Küçük Vanille’nin sokaktaki giysi toplama kabinindeki cesedine ulaşıldığını duyurdu.

Doğup doğmaz anneden alınmıştı

Kadının 1 yıldır hamile yanlı yaşayan kadınlara özel bir merkezde kaldığı ve doğum yaptıktan sonra da mahkeme tarafından küçük çocuğun anneden alınarak koruyucu aileye verildiği bildirildi. Ancak psikolojik sorunlar yaşayan annenin bugüne kadar tehlike arz edecek bir durumun ise gözlemlenmediği belirtildi.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz