Fransa’da Lidl’de mutfak robotu izdihamı! Ezilme tehlikesi geçirdi, hastaneye kaldırıldı

Reklam

Fransa’da Lidl’in haftalık aksiyona dahil ettiği mutfak robotunda yaptığı indirim, izdihama neden oldu. 30 yaşındaki bir hemşire ezilme tehlikesi geçirdi, hastaneye kaldırıldı.

Pas-de-Calais bölgesinde meydana gelen olayda, 359 Euro’luk mutfak robotunun 279 Euro’ya Lidl’e geldiğini öğrenen hemşire, indirimin olacağı gün mağazanın açılış saatinden 1,5 saat önce, sabah 6:30’da mağazının önünde beklemeye başladı. Başka müşterilerin de gelmesiyle mağazanın açılış saatine kadar kalabalık artarken, mağazanın kapılarının açılmasıyla büyük bir izdiham yaşandı.

Yere düştü, ezilme tehlikesi geçirdi.

Hızlıca koşan kalabalık arasında yere düşen hemşire başka müşterilerin üzerinden geçmesi ile ezilme tehlikesi geçirdi. Mağaza personeli müdahale ederek talihsiz kadını yerden kaldırırken, çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

-Reklam-

Üzerine basan müşterilerden şikayetçi oldu

Talihsiz kadın, üzerinden geçen diğer müşretilerden şikayetçi oldu. Polisin kamera kayıtlarını izleyerek bu kişileri teşhis etmesini beklediğini söyledi.

İndirimden yararlanamadı

Genç hemşirenin, 279 Euro’luk indirimden ise yararlanamadığı bildiridli. ,

İndirim için mağazada satışa sunulan 135 robotun ise 19 dakikada tükendiği öğrenildi.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz