Fransa’da mide bulandıran olay: Koladan fare çıktı

Reklam

Fransa’da bir kişinin restoranda ısmarladığı koladan fare çıktı. Coca Cola ise yaşanan olayı doğrulamadı.

Fransa’da başkent Paris’in doğusunda yer alan Seine-et-Marnais bölgesinde meydana gelen olayda, iş yerine yakın bir restoranda pizza ve kola ısmarlayan 34 yaşındaki mühendis olan Damien isimli bir kişi, yemeğini yedikten sonra içmediği kolasını evine götürdü. Evinde kolayı içen adam kola kutusunun altında bir gariplik farketti. Kola bitmesine rağmen ağırlığının devam ettiğini anlayan adam, baktığında ise kola kutusunun altında ölü bir kemirgen olduğunu anladı.

Şirket kabul etmedi

Le Parisien’de yer alan habere göre hemen Coca Cola’yı arayan adam yaklaşık 15 dakika konuştuğu şirket yetkililerinin sorumluluğu kabul etmediğini söyledi. Bunun üzerine polise şikayet için giden adam orada da gerekli desteği görmeyince olayı internetten duyurmaya karar verdi.

Onclick Popunder

Coca Cola kutuyu istedi

Daha sonra şikayetçi adam ile irtibata geçen Coca Cola, adamdan testler için kola kutusunu göndermesini istedi. Ancak Damien elinde hiçbir kanıt kalmayacağı nedeniyle bu isteği reddetti.

21 gün müşahade altında tutulacak

Genç adam doktora da başvururken gerekli testleri yaptırdığı ve 21 gün müşahade altında tutulacağını duyurdu. Olası grip tarzı belirtilen görülmesi durumunda sıtma şüphesiyle hastaneye yatacağını aktardı.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz