Fransa’da sirkte dehşet: Aslan terbiyecisine saldırdı! Olayı Fransalı Türk görüntüledi

0
27
reklam
Sirk gösterisindeki dehşet anlarının an be an kaydedildiği olayda, kurban boynundan ve sırtından ağır yaralandı. Aralarında çocukların da bulunduğu izleyiciler, çığlıklar atarak oturdukları yerden kaçtı.

Fransa’nın kuzeyindeki Amiens şehri yakınlarında yapılan sirk gösterisi sırasında bir aslan, aniden terbiyecisine saldırdı. Doullens kasabasında, yaklaşık 100 kişinin izlediği  sirkte meydana gelen olayda aslan terbiyesici ağır yaralandı.

O anlar Fransalı Türk kızının çektiği görüntüye yansıdı

Gösterinin sonuna doğru harekete geçen aslan, saldırdığı terbiyecisini boynundan ve sırtından ağır yaraladı. Saldırı anında sirktekiler şoke oldu, izleyiciler arasındaki Sevda Binici cep telefonuyla dehşet anlarını kaydetti.

Videoda, bir görevlinin saldırıya devam eden aslanı yangın söndürme tüpü sıkarak uzaklaştırmayı başardığı görülüyor. Facebook hesabından videoyu paylaşan Binici, Amiens kentinde kuaförlük yapıyor.

Ağır yaralanan aslan terbiyecisi Hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındı. Hastane,kurbanın hayati tehlikeyi atlattığını bildirdi.

Aslan öldürülecek

Sirk yetkilisi, her ihtimal göz önünde bulundurduklarını kaydederek, ”Bundan böyle bu aslanın sirkte  bulunması söz konusu olamaz. Bir kez saldırdı ve artık saldırabileceğini anladı. Ötanazi yöntemiyle yaşamına son verilecek.”dedi. (Milliyet)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here