Fransa’da Türk anne çocuğunun gözleri önünde bıçaklanarak öldürüldü

polis fransa
Reklam

Fransa’da 30 yaşındaki Hilal isimli 1 çocuk annesi kadın, 9 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde karnından bıçaklanarak öldürüldü. Genç kadını bıçaklayan adam da 9’uncu kattan atlayarak intihar etti.

Fransa’da Lyon’un kuzeydoğusundaki Vaulx-en-Velin’de meydan gelen olayda, 1 çocuk annesi Hilal isimli Türk kadın, tartıştığı 26 yaşındaki bir erkek tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Kadının evinde 9 yaşındaki oğlunun da bulunduğu esnada meydana gelen olayda ikili arasında henüz nedeni bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktığı kaydedildi. Daha sonrası ise genç kadın tartıştığı adam tarafından karın bölgesinden bıçaklandıği aktarıldı. Genç kadının küçük oğlunun, bunun üzerine koşarak sokağa inip yardım çağrısında bulunduğu aktarılırken, hastaneye kaldırılan genç kadın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Onclick Popunder

Saldırgan da 9’uncu kattan atlayarak intihar etti

Genç kadını bıçaklayan adamın da 9’uncu kattan atlayarak intihar ettiği belirtildi. Başının üzerine düşen adam da olay yerinde hayatını kaybetti.

Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Küçük çocuk için yardım kampanyası başlatıldı

Öte yandan genç kadının 9 yaşındaki oğlu için yardım kampanyası başlatıldı. Kampanyaya ilk 3 gün 28 kişi katılarak 985 Euro bağışta bulundu. Yardım kampanyasına www.lepotcommun.fr adresinden ulaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

Not: Artı33’de yayınlanan haberleri ancak kaynak habere link vererek kullanabilirsiniz.
-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz