Fransa’da Türk gencini öldüren ehliyetsiz sürücü kayıplara karıştı! Uyuşturucu çeteleri şüphesi

Reklam

Fransa’da jandarmadan kaçarken Türk çocuğu Bünyamin’e çarparak ölümün eneden olan kuzeni Samet’in de ağır yaralayan 20 yaşıdaki ehliyetsiz sürücüden hala bir haber yok.

Fransa’da geçen hafta Bünyamin Aslan’ın ölümüne kuzeni Samet Aslan’ın da yaralanmasına neden olan kaza Fransa’nın gündeminde yer almaya devam ediyor. Jandarmadan kaçarken Türk çocuklarını ezen ehliyetsiz sürücü Kilian L.’yi tam bir haftadır devam eden arama çalışmaları ise hala bir sonuç vermedi.

Polis, kaçak şoförün fotoğrafını yayınlaması ve yakalanması içime kurduğu özel ekibe rağmen yakalanamadı. Polisin şüphelinin gidebileceği tüm derslere baskın düzenlediği ancak hiçbir ize rastlanmadığı belirtildi.

Onclick Popunder

Sevgilisi tutuklandı

Öte yandan kaza anında araçta bulunan ehliyetsiz sürücünün sevgilisi de şüpheli ile irtibata geçmesini engellemek için tutuklandı.

Uyuşturucu çeteleri şüphesi

Polisin 1 haftadır devam eden aramalara rağmen Kilian R’yi bulamamasının ise uyuşturucu çeteleri ile alakalı olabileceği belirtiliyor. Daha önce uyuşturucu suçundan vukuatı bulunan ehliyetsiz sürücüye bu kişilerin lojistik destek verdiği tahmin ediliyor.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz