Fransa’da Türk kebapçıya eşi ve çocuğunun yanında saldırı!

Reklam

Fransa’da Türk kebapçı, işlettiği restoranda eşi, çocuklarının gözleri önünde 4 kişinin saldırısına uğradı.  

Fransa’da Troyes’un güneyineki Tonerre’de meydana gelen olayda, Türk kebapçı Nurettin Yücel işlettiği restoranda eşi ve çocuğunun gözleri önünde darp edildi. Eşi ve bir misafiri de şiddete maruz kaldı. Yücek dükkana giren 4 kişinin saldırısına uğradı. Konuyla ilgili Artı33’e açıklamalarda bulunan Yücel, iftar saatine doğru eşi, çocuğu ve bir Müslüman misafirleriyle birlikte hazırlık yaptıkları sırada dükkada giren kişilerin saldırısına uğradığını söyledi.

Dişi kırıldı, eşi darp edildi

Yemek yemek için restorana giren Roman kökenli olduklarını söylediği 1’i çocuk 4 kişinin uygunsuz konuştuğunu söyleyen Yücel, bu kişilerden eşi ve çocuklarına yönelik daha saygılı konuşmalarını rica ettiğini aktardı. Kısa süreli tartışma sonrası saldırganların önce o esnada restoranda bulunan misafire saldırdıkları kaydedildi. Daha sonra ise kendisine yönelen saldırganların yüzüne yumruk attığını belirtti, eşinin de darp edildiğini yere düştüğünü söyledi. Eşinin jandarmayı aramak için bağırdığı esnada da saldırganların yaya olarak olay yerinden kaçtıklarını aktardı.

-Reklam-

8 gün iş göremez raporu verildi

Olay sonrası sağlık ekipleri tarafından Tonnerre hastanesine kaldırılan Nurettin Yücel, oradan da kırılan dişleri için Dijon hastanesine sevk edildi. Yücel’e 8 gün, eşine 3, misafirlerine ise 5 gün iş göremez raporu verildi.

Psikolojik olarak etkilendik

7 senedir restoran işlettiğini ilk kez başına böyle bir olay geldiğini söyleyen Yücel, olaydan psikolojik olarak çok etkilendiklerini aktardı.

Kaçan saldırganlar aranıyor

Saldırganlar hakkında şikayetçi olurken, polisin kaçan saldırganları yakalamak için başlattığı soruşturma sürüyor.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz