Fransa’da Türk marketin dağıttığı burma bilezik ilk hafta Yozgatlı müşteriye gitti

Reklam

Fransa’da Mütevelli Market’in başlattığı “Her hafta bir bilezik” kampanyası yoğun ilgi görürken ilk hafta talihlisi bileziğine kavuştu.

Strasbourg’da 7 farklı şubesi ile 2004’den beri hizmet veren Mütevelli Market’in geçen hafta başlattığı  “Her hafta bir bilezik” kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor.

İlk hafta talihlisi de canlı yayında başka bir müşteriye çektirilen kura ile belli oldu. Büyük heyecana sahne olan çekilişte 22 ayar, 20 gram ağırlığındaki 675 Euro değerinde burma bilezik Şahin Şıhmurat isimli müşteriye çıktı.

Onclick Popunder
Çekiliş, o sırada mağazada alışveriş yapan başka bir müşteri tarafından gerçekleştirildi.

“100 Euroluk alışveriş yaptım bilezik kazandım”

Çekiliş sonrası talihli müşteri eşi ve çocuklarıyla birlikte gelerek hediyesini Mütevelli Marketin Sahibi İhsan Mütevellioğlu’nun elinden aldı. Çok mutlu olduğunu kaydeden Yozgatlı Şahmurat, 100 euroluk alışveriş sonrası bileziği kazandığını kaydederek herkesi Mütevelli Market’den alışveriş yapmaya çağırdı.

Fransa’da Mütevelli Market’in başlattığı “Her hafta bir bilezik” kampanyası yoğun ilgi görürken ilk hafta talihlisi talihli bileziğine kavuştu.

“Her hafta bir bilezik vermeye devam edeceğiz”

Marketin sahibi İhsan Mütevllioğlu da bundan böyle her hafta çarşamba günleri yapacakları çekilişle müşterilerine altın burma bilezik vereceklerini belirtti.

Fransa’da Mütevelli Market’in başlattığı “Her hafta bir bilezik” kampanyası yoğun ilgi görürken ilk hafta talihlisi talihli bileziğine kavuştu.

Şehirde 50’den fazla kişiye iş imkanı sunan Mütevelli Market, uygun fiyat ve kalite anlayışıyla müşterilerinin yanında olmaya devam edeceğini açıkladı. Müşterilerin, yapacakları promosyon ve yenilikleri takip etmeleri çağrısında bulundu.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz