Fransa’da Türk vatandaşını linç eden canilere 10 yıl hapis

Reklam

Fransa’da park kavgası nedeniyle çocuklarının gözleri önünde linç edilen Türk vatandaşı Ali Ünlü’nün katilleri 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Fransa’nın Tours şehrinde 15 Ekim 2018’de otopark kavgası yüzünden vahşi bir cinayete kurban giden 43 yaşındaki Türk Vatandaşı Ali Ünlü’yü katledenlerin cezaları belli oldu.

Tours Mahkemesi’nde görülen davada, savcı Ünlü’ye uyguladıkları şiddet ile ölümüne neden olan Diawara kardeşler için 13 yıl hapis cezası istedi. Ancak mahkeme sonunda hakim sanık kardeşleri 10 yıl hapis cezası ve 5 yıl da Indre-et-Loire’da oturma yasağı getirdi.

Onclick Popunder

Savunma avukatları ise cinayeti kardeşleri işlediğinin kesin olmadığını, kafasını yere düşünce yere çaprmış olabileceğini de iddia etti. Ancak hakimin verdiği 10 yıllık ceza, aileyi ise memnun etmedi.

Çocuklarının gözleri önünde öldürüldü

2018 yılının 15 Ekim’inde meydana gelen olayda belediyede otobüs ve tramvay şöförü olarak çalışan 43 yaşındaki Ali Ünlü çocuklarıyla gittiği alışveriş merkezinin parkında 2 kişinin saldırısına uğradı. Daha önceden dolandırıcılık ve hırsızlıktan sabıkaları bulunan saldırganların acımasızca saldırısına uğrayan talihsiz adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Olayda Ünü’nün 2 çocuğu da yaralanmıştı.

-Reklam-Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz