Fransa’dan izine giden gurbetçi aileye molayı zehir ettiler!

0
52
reklam

Bolu’da, bir dinlenme tesisinde mola veren 2 gurbetçi ailenin otomobillerinde bulunan para ve ziynet eşyaları kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı.

Almanya ve Fransa’dan tatil için Türkiye’ye giden iki gurbetçi aile, TEM Otoyolu üzerinde bulunan bir dinlenme tesisinde gece saatlerinde mola verdi. Araçlarını dinleme tesisinin otoparkına bırakan tatilciler, tesis içerisinde olduğu sırada, kimliği henüz belirlenemeyen şahıslar, kendi araçlarını gurbetçi ailelerin otomobillerinin yanına park etti.

Gurbetçi ailelerin otomobillerinin yanında bir süre bekleyen hırsızlar, her iki otomobilin de camlarını kırarak içinde ne var ne yoksa aldılar. Hırsızlar, Almanya’dan tatile giden N.T. adlı vatandaşın otomobilden 3 bin euro ile 10 bin TL değerinde altın kolye, Fransa’dan tatile giden ailenin aracından da 2 bin 200 euro çaldı.

Hırsızlık olayının gerçekleştiği sırada Fransa’dan giden ailenin otomobilinde uyuyan bir kadın çantası çalındığı anda hırsızlara dirense de başarılı olamadı. Ailelerin ihbarı üzerine olay yerine jandarma ekipleri sevk edildi. Ekipler, olay yerinden kaçan hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here