Fransalı gurbetçiler çok memnun: Umarız devamı gelir

Reklam

Fransız havayolu şirketi Transavia İstanbul Havalimanı’ndan uçmaya başladı. Transavia havayolları haftada iki gün Fransa’nın Nantes şehrinden İstanbul’a karşılıklı uçuş gerçekleştirecek.

İlk uçuş dolayısıyla İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’inde tören düzenlendi. Törende kesilen pasta yolculara ve katılımcılara ikram edildi.

İstanbul’dan Nantes’a Transavia France Havayolu’nun ilk yolculardan gurbetçi Ramazan Kılıç, basın mensuplarına yaptığı açıklamada İstanbul Havalimanı’ndan ikinci kez seyahat ettiğini ve çok memnun kaldığını söyledi. Kılıç, yeni açılan hat ile ilgili olarak “Yeni açılan İstanbul-Nantes bizim için çok iyi oldu. Önceden ya Paris ya da Lyon aktarmalı olarak geliyorduk. Şimdi Nantes’ten biniyoruz uçağa, direkt İstanbul’a gidip geleceğiz. İlk defa gidiyoruz. Şu an için bir sıkıntı yok” değerlendirmesinde bulundu.

Umarız bunun devamı gelir

Ailesi ile Nantes’de yaşayan Kemal Yılmaz da uçuşların başlamasının kendileri için çok iyi olduğunu dile getirdi. Nantes’e direk uçuşun kendilerine büyük kolaylık getireceğini vurgulayan Yılmaz, “Şimdi Nantes’e indiğimiz zaman 15 dakikada evimizdeyiz. İnşallah bunun devamı gelir. Nantes çok büyük olduğu gibi çevresi de çok büyük. Oralarda yaşayan çok Türk var. Ciddi potansiyel var” diye konuştu. Kaynak: Transavia Fransa Havayolu, İstanbul Havalimanı’ndan ilk uçuşu yaptı.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz