Fransalı Türkleri yasa boğan ölüm! Polisin araştırması sürüyor

Reklam

Fransa’nın Montpellier yakınlarınkaki Juvicnac’da 30 yaşındaki Tuncelili Dilek Dikme ile 2 ve 5 yaşındaki iki çocuğu yaşanan trajik kazada hayatını kaybettiği belirtildi. Dikme ve iki çocuğu önceki akşam evinin yüzme havuzunda ölü bulunmuşlardı.

Fransa Alevi Birlikleri Federasyonu (FUAF) Eş Başkanı Hakan Alça’nın, Hürriyet’e verdiği bilgiye göre, Dilek Dikme ve iki çocuğu yeni satın aldıkları ve tadilattan geçirdikleri evinde çocuklardan biri ortadan kaybolunca, anne Dikme aramaya başladı ve yağmur sularından oluşan 50-60 santimetre derinliğindeki havuzda çocuğunun cansız bedeniyle karşılaştı. Dilek Dikme’nin çocuğunu bu halde görünce bayıldığı ve suya düşüp hayatını kaybettiği sanılıyor. Tek başına kalan ikinci çocuğun da aynı şekilde havuza düşüp, yaşamını yitirdiğine inanılıyor. Olayla ilgili araştırma sürdürülüyor.

AKŞAM EVE GELEN BABA BULDU

-Reklam-

Alça’nın anlatımına göre, anne ve iki çocuğun cansız bedenlerini akşam eve gelen baba buldu. İlk bakışta evin içinde kimseyi göremeyip, kayınvalidesini arayan baba, eşinin ve çocuklarının orada olmadıklarını öğrenince, havuza baktı ve eşiyle iki çocuğunun cansız bedenleriyle burada karşılaştı.

FUAF’tan yapılan açıklamada, “5. Dönem Yönetim Kurulu Üyemiz, Doğa ve Çevre Komisyonu Sorumlumuz Dilek Dikme Canımız ile birlikte, iki çocuğunun elim bir havuz kazası sonucu Hakk’a yürüdüğü haberini, üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Yoluna bağlı, çalışkan, özverili ve mütevazı kişiliğiyle her daim kurumlarımıza, mücadelemize değer kattı. Genç yaşına kocaman bir yaşam, dik duruş ve gururla anılacak bir zaman dilimi sığdırdı. Sevgili Dilek, seni hiçbir zaman unutmayacağız” denildi.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz