Fransa’nın aradığı seri tecavüzcü postacı yakalandı…En küçük mağdur 8 yaşında!

0
55
reklam

Fransa’da ülke genelinde bir çok çocuğa tecavüz etmekle suçlanan sapık postacı yakalandı. Polis 5 çocuğun şikayette bulunduğunu ancak tecavüz mağdurlarının sayısının artabileceğini duyurdu.

Fransa’da başkent Paris’in batısındaki Yvelines bölgesinde polisin uzun süredir bir çok çocuğa tecavüz ettiği gerekçesiyle aradığı 26 yaşındaki sapık postacı yakalandı.

Yaşları 8 ile 14 arasında değişen 5 erkek çocuğa tecavüz ettiği belirlenen postacının çocuklarını ağına düşürmek için farklı yöntemler kullandığı ortaya çıktı. Sapık postacının yaz aylarında ülkenin güneyindeki çocukların katıldığı kamplarda bulunduğu ayrıca internet üzerinden de sohbet programları aracılığıyla çocuklarla bağlantı kurmaya çalıştığı aktarıldı.

Şüphelinin evinde yapılan aramada da 65GB’lık 2 – 10 yaş arasındaki çocuklara yönelik cinsel istismar içeren videolar bulundu.

Başka mağdurlar da olabilir

Polis yaptığı açıklamada yakalanan postacının oldukça tehlikeli olduğunu açıkladı. Polis sapık postacının tecavüzüne uğramış çocuk sayısının bilinenden çok daha fazla olabileceğini kaydederek çalışmalarına devam ettiğini aktardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here