Fransız iş adamı ve eşi rehin alınıp darp edildi

Reklam

Fransız iş adamı ve spor giyim markası Adidas’ın eski sahibi Bernard Tapie ve eşi Dominique Tapie’nin malikanesine 4 hırsız girdi.

İddiaya göre evde mücevher kasasını bulamayan hırsızlar Tapie çiftini darp etti. Hırsızlar, çifti elektrik kablosuyla bağladıktan sonra evdeki çeşitli mücevherler ve iki Rolex saat çalıp kayıplara karıştı.

Spor giyim markası Adidas’ın eski sahibi olan Fransız iş adamı Bernard Tapie ve eşi Dominique Tapie, başkent Paris yakınlarındaki Combs-la-Ville’deki evlerine giren dört hırsızın saldırısına uğradı.

Hırsızların, çift uyurken kendilerini korumalara fark ettirmeden birinci kattaki pencereden mülke girdiği belirtildi.

Hırsızlar mücevher bulmayınca sinirlendi

Evde mücevher kasası bulamayınca sinirlenen hırsızların, Tapie çiftine şiddet uyguladığı ve onları elektrik kablosuyla bağladığı bildirildi.

Olay, hırsızların kaçmasından sonra kablolardan kurtularak komşusuna sığınan 78 yaşındaki Bernard Tapie’nin polisi aramasıyla ortaya çıktı.

Ev ile ilgili bilgi sahibi olmaları şaşırttı

Çiftin torunu Rodolphe Tapie, dedesinin başına sopayla darbe aldığını ancak çok yorgun olduğundan hastaneye gitmeyi reddettiğini açıkladı.

Hırsızların 70 yaşındaki Dominique Tapie’nin ise saçını çektiği ve yüzüne şiddet uyguladığı ifade edildi.

Çiftin evinden çeşitli mücevherler ve iki Rolex saat çalıp kaçan hırsızlar aranırken, Tapie çiftinin eviyle ilgili bilgi sahibi olmaları kuşku yarattı.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz