Gümrükte gurbetçinin aracında silah bulundu: Silah benim değil

Foto:Artı33
Reklam

Türkiye’ye tatile giden Hollandalı gurbetçi dönüş yolunda Sırbistan gümrüğünde otomobilinde yapılan arama sonucunda araçta silah ve çok sayıda mermi bulundu.

Türkiye’den dönen gurbetçinin aracı, Sırbistan sınır kapısı yetkilileri tarafından detaylı aramaya tabi tutuldu. Araç içerisinde yapılan aramada bir adet silah ve bir çok sayıda mermi bulunduğu iddia edildi.

Silah ve çok sayıda mermi bulundu

Sırbistan’a sınır kapısına ulaştıklarında arabalarının detaylı aramaya tabi tutulduğunu söyleyen gurbetçi, “Gümrük görevlileri araçta kimin, nasıl koyduğunu bilmediğimiz bir silah ve birçok mermi bulduklarını söylediler. Kendimizden emin olduğumuz için yetkililere bu durumun kesinlikle bizimle bir ilgisi olmadığını söyledik” dedi.

Onclick Popunder

“Para istediler”

Kendinden emin olan Hollandalı gurbetçi, Gümrük yetkililerine silah üzerinde parmak izi ve balistik incelemeye tabi tutulmasını istedi. Gurbetçi, Gümrük görevlilerinin konunun kapanması için para talep ettiğini ve bu şekilde yollarına devam edebileceklerini söylediğini ancak bu teklifi kesinlikle kabul etmediklerini söyledi.

Kaynak: Sılayolu.com

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz