Gurbetçi genç kızın fişi Salı günü çekilecekti! Erdoğan’dan Türkiye’ye getirin talimatı

Reklam

Hollanda’da yaşayan Dilara Şahin, hastanede komaya girdi. Doktorların fişini çekeceğiz dediği Dilara için, gözü yaşlı baba, yardım istedi. Haberi duyan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Dilara Şahin’in, Türkiye’ye getirilmesi için talimat verdiği kaydedildi.

Hollanda’da yaşayan gurbetçi ailenin kızı Dilara Şahin, hastanede uygulanan tedavi sırasında komaya girdi. Hollandalı doktorlar, yapacak bir şeyin kalmadığını, kızlarının fişlerinin çekilmesi gerektiğini ailesine söyledi.

Baba Oğuz Şahin ise yaşananlara isyan etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenip yardım istedi.

Onclick Popunder

Gözü yaşlı baba, “Benim kızım şu anda ölüm döşeğinde yatıyor. Hollanda makamları yani bu hastane heyeti karar aldı. ‘Salı günü saat dörtte fişini çekeceğiz artık yapacak bir şey yok buna’ dediler. Büyüğümüz Recep Tayyip Erdoğan’dan bu çocuğumun buradan alınıp Türkiye’ye naklini rica ediyorum. Bir umudumuz o kaldı. O ne derse ben ona razıyım. O desin ki evladım olmuyor buraya kadar. Buraya kadar yapılacak bir şey yok desin vallahi ona da razıyım” dedi.

ERDOĞAN’DAN JET TALİMAT

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise hemen gerekenlerin yapılması için talimat verdi. Dilara Şahin’in, Türkiye’ye getirileceği belirtildi.

Gurbetçi genç kızın fişi Salı günü çekilecekti!

‘REİSİMİZ YALNIZ OLMADIĞIMIZI GÖSTERDİ’

Büyük sevinç yaşayan baba Oğuz Şahin ise Erdoğan’a teşekkür ederek “Çok mutluyum. Resimiz sesimizi duydu. Bizim burada yalnız olmadığımızı gösterdi. Dualarım kabul oldu…” ifadelerini kullandı.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz