Gurbetçi, gurbetçiyi 5 milyon Euro dolandırmıştı: Tutuklama kararı çıktı

Reklam

Almanya’da yaşayan ve geleceği gördüğünü iddia eden gurbetçi Serkan Ö., büyü bozma vaadiyle gurbetçi iş kadının 5 milyon Euro dolandırdı. Serkan Ö. ve eşi için tutuklama kararı çıktı. 

Almanya’nın Münih kentinde yaşayan Serkan (47) ve Süreyya Ö. çifti, 2011 yılında tanıştıkları Nurcan B.’yi (55) büyü bozma vaadiyle 5 milyon euro dolandırdı.

Münih Eyalet Mahkemesi, Nurcan B.’yi 5 milyon euro dolandırmakla yargılanan Serkan Ö. ve eşi Süreyya Ö. hakkında duruşmaya katılmadıkları gerekçesiyle verdiği yakalama kararını, tutuklama kararına çevirdi. Serkan Ö.’nün avukatı Ömer Şahinci, kararı doğruladı ve “Benimle iletişim kurmadı” dedi.

Onclick Popunder

“Türkiye’de de suç duyurusunda bulunacağız”

Nurcan B.’nin eşi Adil B. ise 35 yıllık bir aile şirketi olduklarını belirtip, Serkan Ö. ve eşi tarafından planlı şekilde dolandırıldıklarını anlattı. Adil B., “Türkiye’de de suç duyurusunda bulunacağız. Bunların başkalarına da zarar verdiğine eminim. İki kişi değil çeteler” dedi.

Kaynak: Sabah

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz