Gurbetçi kadın internetten tanıştığı adamın yanına gitti, hayatı karardı!

Reklam

Almanya’da yaşayan Melisa Ünal (22), sosyal medyadan tanışıp Gaziantep’te yanına gittiği sevgilisi Recep Aldemir’in üç yaşındaki kızı Meryem’i öldürdüğünü canlı yayında itiraf etti.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde 3 yaşındaki Meryem’in ölümü gündemden düşmüyor. Beyin kanaması sebebiyle hayatını kaybeden küçük Meryem’i Scooterdan düştüğü iddia edilmişti. Ancak Meryem’in ölümü ile ilgili babasının çok önemli şüphelileri vardı.

Scooterdan düştüğü iddia edilmişti

Anne Melisa’nın küçük çocuğu sürekli olarak darp ettiği iddiaları Gündemden düşmezken Gaziantep’te birlikte yaşadığı sevgilisinin Ailesi de darp iddialarını doğrulamıştı. Günlerdir konu ile ilgili sessizliğini koruyan anne Melisa bugün canlı yayına katılarak itiraflarda bulundu.

Onclick Popunder

Almanya’ya zorla gönderdi

Almanya’dan ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan Meryem’in  annesi Melisa Ünal, “Recep, Melisa ağlayınca odaya götürdü. ‘Baba yapma’ sesi duyunca odaya gittim. Kızım kendinde değildi” dedi. kızını sevgilisi Recep Aldemir’in kollarında baygın ve çıplak halde bulduğunu söyledi.

Yalan söylememi istedi

Kızının biraz kendine geldiğini ifade eden anne, “Çocuğumun neden bu halde olduğunu sordum. Ambulansı aradık. Recep beni hiç konuşturmadı. Almanya’ya zorla gönderdi. Çocuğumun cenazesine gitmek istediğimde her türlü engel oldu. ‘Beni bir an önce buradan kurtar. Almanya’ya götür. Beni sadece sen kurtarabilirsin’ dedi. Gerçekleri anlatmamamı, scooter’den düştüğünü söylememi istedi” diye konuştu.

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz