Herkese 100 bin Euro vaat etmişti! Paris belediye başkan adayından porno skandalı!

Reklam

Fransa’da kazanması durumunda dar ve orta gelirli vatandaşlardan ilk ev alacakları zaman 100 bin Euro vermeyi Vaad eden iktidar partisinin Paris Belediye Başkan Adayı Benjamin Griveaux, sosyal medyada yayınlanan cinsel içerikli görüntüleri sonrası adaylıktan çekildi.

15 Mart’da yapılacak belediye başkanlığı seçimlerinde iktidardaki Cumhuriyetçi Hareket(LREM) partisinin Paris Belediye Başkan Adayı olan Griveaux yaptığı açıklamada, kendisinin özel hayatına bir saldırı yapıldığını savundu. Bunun çok fazla olduğunu belirterek Paris Belediye Başkanlığı adaylığından çekildiğini açıkladı.

Bu kadarı fazla!

“Bir yıldan fazla bir süredir ailem ve ben, küçük düşürücü ifadelere, yalanlara, söylentilere, anonim saldırılara, gizli özel görüşmelerin ve ölüm tehditlerinin açığa çıkmasına maruz kaldık.” diyen Griveaux, son yayınlanan görüntülerin de yeni bir aşam olduğunu savundu. Henüz tüm bunlara hazır olmadığını savundu.

Benjamin Griveaux, daha önce yaptığı açıklamada, kazanması durumunda düşük ve orta gelirli ailelere ev almaları için 100 bin Euro vereceğini duyurmuştu.

100 bin Euro’ya kadar yardım

Griveaux, Paris’te ev satın alma imkanının giderek zorlaştığını hatırlatarak dar gelirli ve orta kesimin ev almasının neredeyse imkansız hale geldiğini söyledi. Kendisinin kazanması durumunda ilk evini alacak bu ailelere belediyenin 100 bin Euro’ya kadar yardım yapacağını duyurdu.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz