İki çocuk annesi Canan 8 aydır kayıp… Annesi, kardeşleri ve çocukları 8 aydır onu arıyor!

Reklam

Londra’da çevresinde ‘Mary Jane’, ‘MJ’ ya da ‘Jan’ ismiyle de tanınan iki çocuk annesi Canan Mustafa 8 ay önce iz bırakmadan ortadan kayboldu. Sokaklarda, basında, sosyal medya ve çeşitli platformlarda aramalarına rağmen herhangi bir ize ulaşamayan yakınları, halktan yardım istedi.

İki çocuğu, annesi ve kardeşleri onu arıyor: ‘Mary Jane’ Canan 8 aydır kayıp
İngiltere’nin başkenti Londra’nın doğusundaki Canning Town’da annesi ve iki çocuğu ile birlikte yaşayan 39 yaşındaki Canan Mustafa’dan 6 Mayıs’tan beri haber alınamıyor. Ailesi ve polisin bütün aramalarına karşın izine rastlanmayan Canan Mustafa’yı gören ya da yerini bilenlerin 101 numaralı ‘Kayıp Aranıyor’ hattını aramalarını istendi.

Annem 8 aydır kapıda onu bekliyor

Kardeşi Meryem Mustafa, Canan’ın çevresinde ‘Mary Jane’, ‘MJ’ ya da ‘Jan’ ismiyle de tanındığını, anneleri Şerife Mustafa’nın 8 aydır kapıda kardeşinin gelmesini beklediğini belirterek şunları söyledi: “Canan’ı bulmak için yüzlerce poster bastırıp çevreye astık.

Sosyal medyada ‘Lets find Mary Jane Mustafa’ başlıklı bir grup kurduk. Bu grup 4 bin takipçiye ulaştı. Basında, Canan’ı aradığımıza ilişkin pek çok haber ve ilan yayınlandı. Ne yazık ki şimdiye kadar izine rastlamadık. Çok üzgünüz.”

Sabah

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz