İnşaat işçiliğinden magazin yıldızlığına: Fransa Türk genci Müjdat’ı konuşuyor

Reklam

Fransa’da inşaat sektöründe faliyet gösteren bir şirketin sahibi Müjdat Sağlam, Fransa’nın konuştuğu bir isime dönüştü.

Başkent Paris’in güneyindeki Grigny’de BAT Construction isimli inşaat firmasının sahibi 31 yaşındaki Müjdat Sağlam, son dönemde Fransız televizyonlarının en önemli magazin starı haline dönüştü. Türk genci, televizyon yıldızı Milla Jasmine ile yaşadığı uzatmalı ilişki nedeniyle Fransa’nın gündemine oturdu.

Fransa Müjdat’ı konuşuyor

Ekim 2017’de başlayıp Mart 2019’a kadar devam eden ilişkileri Fransız magazinin bir numaralı gündem maddesi olurken, Müjdat’ı da milyonların tanımasına neden oldu. Bu esnada ikili, dünyaca ünlü birçok firmanın reklam için peşinden koştuğu çift haline de geldi.

İnşaat işçiliğinden magazin yıldızlığına: Fransa Türk genci Müjdat’ı konuşuyor.

İlişkisi Fransa’da milyonları ekrana kilitledi

Son olarak ikili kasım ayında, Fransa’nın “Biri Bizi Gözetliyor”u, “Marseillais vs Le Reste du Monde” da ayrıldıktan sonraki ilk kez karşı karşıya geldi. Aylarca beklenen ikilinin karşılaşması, Fransa’da milyonları ekran başına kilitledi.

Takipçi sayısı 150 bini geçti

Fransa’nın tanınan isimleri arasına giren Müjdat, sosyal medyada da önemli bir popülarite elde etti. Sağlam’ın Instagram hesabını takip edenlerin sayısı 150 bine yaklaştı.

Bir dönem Türkiye’de profesyonel olarak futbol da oynayan Sağlam, Fransız medyasına yaptığı açıklamada, kendisinin tanıtıldığının aksine milyoner bir kişi olmadığını söyledi. Bir kaç ay işçi olarak çalıştığı inşaat işinde kendi firmasını kurarak yoluna devam ettiğini duyurdu.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz