İzine giden gurbetçi genç Türkiye’de kayboldu! 10 gündür haber alınamıyor

Reklam

Almanya’dan Denizli’nin Pamukkale ilçesinde akrabalarına ziyaret için gelen 21 yaşındaki Batuhan Demir, 10 gün önce evden çıktı kayıplara karıştı.

Almanya’dan akrabalarını ziyaret için Denizli’ye gelen Batuhan Demir iddiaya göre, 15 Temmuz tarihinde Konya’daki arkadaşı ziyaret etmek için akrabaların yanından ayrıldı. O gün bugündür Demir’den haber alınamıyor.

Akrabaları belki haber alırız ümidiyle önce beklemeyi tercih ettiler. Yaklaşık 10 gündür haber alamayan akrabaları hiç bir haber çıkmayan gencin bulunması için dün polise kayıp ihbarında bulundu. Batuhan Demir’in Almanya’da olan ailesi ile konsolosluk aracılığı ile oğullarının kayıp olduğu başvurusunda bulundu.

Onclick Popunder

Batuhan Demir’in hiç bir sorunu problemi olmadığını belirten kuzeni, “bize Konya’ya arkadaşının yanına gideceğini söyleyerek ayrıldı. Belki bir haber çıkar ümidiyle bekledik.

Telefonuna ve kendisine ulaşamadığımızdan nerede olduğunu bilmiyoruz. Konya’ya gitti mi gitmedi mi bilmiyoruz. Bugün otobüs terminaline giderek bilet alıp almadığını kontrol edeceğiz” dedi.

Batuhan Demir’in ailesi görenlerin emniyet birimlerine veya 537 930 49 23 numaralı telefona bildirmelerini önemle rica etti.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz