Karısını tokat atan gurbetçi mahkemede itiraf etti: Buraya gelmek için evlendim

0
318
reklam

Belçika’da karısına tokat atan Türk vatandaşı hakim karşısına çıktı. Mahkemede “İnternette tanıştık Whatsapp’ta konuşup evlendik” dedi. Eşi ile Belçika’ya gelmek için evlendiğini itiraf etti.

Belçika’nın Lüksemburg sınırındaki Bastogne şehrinde meydan gelen olayda, karısına tokat atan bir Türk’ün hakim karşısına çıktığı kaydedildi.

Bastogne ceza mahkemesinde görülen davada ismi açıklanmayan Türk vatandaşının eşine karşı sürekli şiddet uyguladığı iddia edildi. Eşinin kendisinden şikayetçi olduğu bildirilen gurbetçi adam ise şiddet uyguladığı yönündeki suçlamaları kabul etmedi.

“Belçika’ya gelmek için evlendim”

Eşiyle tanışma hikayelerine de mahkemede açıklık getiren adam, çok hızlı bir evlilik gerçekleştirdiklerini söyledi. Eşi ile internette tanıştıklarını kaydeden gurbetçi, birkaç kez Whatsapp’ta görüşüp sonra evlendiklerini söyledi. Eşi ile Belçika’ya gelmek için evlendiğini de itiraf etti.

Şubat ayı başında eşi ve kayınvalidesine şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkemeye çıkan gurbetçi Türk ile ilgili karar ise daha sonra açıklanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here