Kız evlat isteyen ailenin yüzü 11. çocukta güldü

0
654
Reklam

İskoçya’da yaşları 2 ila 17 arasında değişen 10 erkek çocuğu bulunan Alexis ve David Brett çiftinin 11’nci çocukları kız oldu. Çift artık kesinlikle çocuk yapmayacaklarını söyledi.

İskoçya’nın Dingwall kasabasında yaşayan Alexis ve David Brett’in 10 erkek çocuktan sonra bir kız çocukları oldu. Dağlık bir bölgede yaşayan aile, kız çocukları olduğu için hem şaşkın hem de mutlu. Bebeğe Cameron ismini veren aile, artık çocuk sahibi olmayacaklarını ve ailelerinin tamamladığını söyledi.
Basına konuşan Alexis, “Başka bir oğlumuz olduğunu duymayı bekliyordum. Ancak bir kızımız olduğunu duyunca çok şaşırdım. Kızımız Cameron’a sahip olmak harika bir duygu” dedi.

Bu sefer kesinlikle son

Makinist olarak çalışan David Brett, Cameron’un yaşları 2 ila 17 arasında değişen kardeşlerinin üzerinde müthiş bir etkisi olduğunu söyleyerek, “Cameron’un yanında daha iyi davranıyorlar, uyuduğu zaman sessiz olmaya çalışıyorlar. Cameron’u tutmaya ve beslemeye yardım etmek istiyorlar. Bu harika” ifadelerini kullandı. “Artık kesinlikle çocuk yapmayacağız” diyen Brett, “Bunu geçen sefer de söylemiştim ancak bu sefer kesinlikle son” ifadelerini kullandı.

-Reklam-

Hürriyet

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz