Küçük Elif‘in, duymak için 32 bin Euro’ya ihtiyacı var

Reklam

Henüz 6 yaşındaki Elif Aydemir’in doğuştan kulakları yok. Fransa’daki akrabaları, küçük Elif’e yapay kulak takılması için kampanya başlattı.

Ankara’da yaşayan 6 yaşındaki Elif Aydemir’in, doğuştan kulakları yok. Ayrıca küçük Elif’in kulak yapısı da kapalı. Seneye okula başlayacak küçük Elif’in yaşıtları gibi okula gidebilmek için ise 35 bin Euro’ya ihtiyacı var. Bunun için Elif’in Le Chambon-Feugerolles’de
yaşayan akrabaları kampanya başlattı.

Artı33 ile irtibata geçen Sercan Özbulduk, “Elif’in kulağı doğuştan yok hemde kulak yapısı kapalı. Seneye okula başlayacak. Yapay kulak icin 300 bin tl (32 bin Euro) gerekli. Kulak yapısının açılıp küçük Elif’in tam duyabilmesi için ise 1 milyon TL’ye ihtiyaç var. Bizim gayemiz en azından yapay kulak takılıp ses cihazıyla duyabilmesi, okula giderken bir sorun yaşayıp psikolojisinin bozulmaması.“ dedi.

Küçük Elif‘in, duymak için 32 bin Euro’ya ihtiyacı var

Ne olur Elifime ses olun

Küçük kızın annesi de maddi durumlarının yetersiz olduğunu ve bir telefoncuda işçi olarak çalışan eşinin maaşının da bu miktarı sağlamaya yetmediğini söyledi. Kızının durumuna çok üzüldüğünü belirten anne, hayırseverlerden yardım talep ettiklerini dile getirdi. “Ne olur Elifime bir ses olun bize yardım edin.” dedi.

Küçük Elif için, leetchi.com/ sitesinde başlatılan yardım kampanyasında da şuana kadar 2 bin Euro’ya yakın para toplandı. Siz de bağışta bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz:  https://bit.ly/2Jl99DG

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz